TEKNOFEST 2022

30.08.2022 - 04.09.2022

Samsun

VİZYONER GENÇ TEKNOFEST 2022’DE 

Bu yıl 31 Ağustos, 1-2-3-4 Eylül tarihlerinde Samsun’da gerçekleştirilen TEKNOFEST Karadeniz’e Vizyoner Genç olarak katılım gösterdik. Beş gün süren etkinlik süresince yüzlerce katılımcı ile bir araya geldik. Vizyoner Genç, Vizyoner Genç Lise, KÖK Programı gibi yürüttüğümüz birçok projeyi katılımcılar ile paylaştık. Ayrıca katılımcı firmaları ziyaret ederek Vizyoner Genç Kurumsal hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. 

Samsun’da, sıcak hava şartları ile mücadelemizin yanında, TEKNOFEST süresince pek çok etkinlik gerçekleştirdik. Kim Vizyoner Olmak İster? bilgi yarışması ile her gün yüzden fazla kişinin katılımıyla genel kültür ve savunma sanayii alanına yönelik sorularla bilgilerimizi pekiştirdik ve katılımcılarımıza çeşitli hediyeler verdik. Vizyoner Çizimler ile geleceğimiz olan çocuklar ve gençlerin hem savunma sanayii ürünlerini tanıması hem de kendi elleri ile resmederek ufuk katmasını sağladık. Vizyoner Fikirler ile Vizyoner Genç’in geliştirilmesine yönelik fikirleri tüm etkinlik süresince standımızı ziyaret eden katılımcılardan topladık, öneri ve tavsiyeleri yol göstericimiz yaptık. 😊 

Standımızı ziyaret eden birçok ziyaretçiye Vizyoner Genç’i tanıtma şansı bulduk. Devlet kademesinden yetkililerimiz, basın mensupları, sanatçılar gibi çok sayıda ziyaretçiye çalışmalarımızı anlattık. Ayrıca TEKNOFEST kapsamında gerçekleştirilen çadır sunumlarında Vizyoner Genç olarak sunumlar gerçekleştirerek Vizyoner Genç hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. 

TEKNOFEST 2022 süresi boyunca, Vizyoner Genç baskılı çok sayıda ürünümüzü katılımcılara hediye ettik.

Yerli ve milli ürünlerimizi hep beraber selamladık, gurur vesilesi sağladık. 😊

“Bir çocuk gelsin, bir uçağa dokunsun” anlayışı ile yerde sergilenen hava araçlarının gökyüzündeki ihtişamı yediden yetmişe herkesi kendine hayran bıraktı.