KALFA Programı Vizyon Konuşması Etkinliği

09.08.2023 - 09.08.2023

Ankara

İlk dönemini afetzede özel olarak başlattığımız KALFA Programı’mızın ilk Vizyon Konuşması Etkinliği; T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Hakan KARATAŞ, Yükseköğretim Kurulu Başkan Vekili Sayın Prof. Dr. Haldun GÖKTAŞ, SSB Kurumsal Yönetim ve Koordinasyon Daire Başkanı Sayın Emin Asıltürk, SSB Personel ve Eğitim Dairesi Başkanı Sayın Ali Arslan, Savunma Sanayii Akademi Başkanı Sayın Prof. Dr. Cenk Aktaş, İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Dr. Varol Dur ve TR Eğitim ve Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Çağlar Demirkan'ın katılımı ile 9 Ağustos 2023 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

 

TR Eğitim ve Teknoloji A.Ş. ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte; program paydaşlarımız olan savunma sanayii alanında öncü firmalarımız, ürünlerinin maketlerini alana getirdi ve bir sergi alanı oluşturuldu. 

Vizyon Konuşması Etkinliğimiz; 

Savunma Sanayii Akademi Başkanımız Sayın Prof. Dr. Cenk AKTAŞ’ın açılış konuşması ile başladı.

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Hakan KARATAŞ, Yükseköğretim Kurulu Başkan Vekili Sayın Prof. Dr. Haldun GÖKTAŞ ve İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Varol Dur’un konuşmalarını gerçekleştirdiği etkinliğimizde, kalfa katılımcılarımıza; KALFA Programı’nın önemi, tecrübeleri ve hayatta önem verdikleri değerler hakkında önemli içgörüler sunuldu.

Kalfa katılımcılarımıza sürpriz olarak hazırlanan, Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hakan KARATAŞ’ın kaleme aldığı “Hayatta İş İşte Hayat” isimli kitap hediye edildi ve Başkan Yardımcımız herbirini tek tek imzalayarak katılımcılarımıza güzel bir anı bıraktı.

Gerçekleştirmiş olduğumuz bu özel anın bütün pozitif enerjisinin hayat boyunca üzerimizde olmasını diliyor; emeği geçen ve etkinliğimize katılım gösteren herkese teşekkür ediyoruz.