TEKNOFEST 2023 ANKARA

30.08.2023 - 03.09.2023

ANKARA

Vizyoner Genç olarak dolu dolu geçen bir TEKNOFEST’i daha geride bıraktık! 

30 Ağustos-3 Eylül 2023 tarihleri arasında Ankara Etmesgut Havalimanında düzenlenen TEKNOFEST’e Vizyoner Genç olarak katılım gösterdik. 

Festivalden bir gün önce, festival alanına giderek, gerekli koordinasyon ve görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Görevli kartlarımızı teslim aldık ve yer alacağımız Savunma Sanayii Başkanlığı standına giderek planlamalar yaptık.

30 Ağustos itibarıyla T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı standında yer alarak TEKNOFEST maceramızı başlattık! Festival süresince gerçekleştirdiğimiz “Vizyoner Fikirler” ve “Kim Vizyoner Olmak İster?” etkinliklerimizi gerçekleştirdik, standımızı ziyaret eden katılımcılar ile keyifli anlar yaşadık. 

Vizyoner Fikirler ile savunma sanayii ve Vizyoner Genç'e yönelik fikirler topladık, bilgi yarışmamız ile hergün yüzlerce katılımcı ile bir arada keyifli anlar yaşadık. Tüm etkinliklerimizde çeşitli hediyeler vermeyi ihmal etmedik! 

Standımızı ziyaret eden, göklerdeki istikbalimize ışık olan, festival coşkusuna ortak olan, 7'den 70'e bu gururu taşıyan herkese teşekkür ediyor, bir sonraki TEKNOFEST'te görüşmek üzere diyoruz.

Vizyoner Genç daima seninle!