TTAF Savunma

  • SAVUNMA SANAYİ
  • Özel Şirket
  • 2013
  • Yenimahalle
  • 101 - 500

Firma Hakkında

TTAF SAVUNMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

TTAF Savunma, güçlü teknik ve ekipman altyapısı, tesis altyapısı, eğitimli, tecrübeli ve sürekli kendini geliştiren insan kaynağı altyapısı, ulusal ve uluslararası tecrübesi ve vizyonu olan, üst yönetim kadrosu ile havacılık, savunma ve uzay sanayiinde önemli ürün ve hizmetler sunmakta ve sunmaya devam etmektedir.

TTAF Savunma, kablo sistemleri üretimi, mekanik / elektromekanik montaj, tasarım ve geliştirme kabiliyetine sahip, alanında kilit üreticilerden birisidir. Kara, hava, deniz, insansız hava aracı  platformları, silah sistemleri ve Telekomünikasyon alanlarında askeri standartlarda hizmet vermekteyiz. Üretim faaliyetlerimiz, IPC/WHMA-A-620B ve IPC J-STD-001E-2010 standartlarına göre yapılmaktadır. SASAD üyesi olan firmamız, AS9100C, ISO9001:20018, ISO27001, OHSAS ve MİLLİ / NATO Tesis Güvenlik Belgelerine sahiptir.

TTAF DEFENCE

TTAF Defence leads manufacturing in aviation, defence and aerospace industry, with its strong technical equipment and facility substructure, well-trained, experienced and self-improving human resources and with the support of national and international experienced management.

TTAF Defence is one of the critical suppliers of harness manufacturing, mechanical / electromechanical assembly with also design and development capability. We provide manufacturing services for land, air, unmanned aerial vehicle and naval platforms, armament and also telecommunication systems with military and national IPC standarts. TTAF Defence which is a member of SASAD also holder of AS 9100D, ISO 9001:2008, ISO27001, OHSAS certificates and NATO/NATIONAL facitility security clearance.