Testinium Teknoloji Yazılım A.Ş.

  • Bilişim/Yazılım
  • Özel Şirket
  • 2009
  • İstanbul
  • 101 - 500

Firma Hakkında

Yolculuğumuza 2009 yılında başladık. Mobil, web ve masaüstü uygulamaları için yazılım test otomasyon çözümleri konusunda hizmet vermekteyiz. Ayrıca birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın gereksinimlerini karşılamak için yazılım yaşam döngüsü danışmanlığı ve eğitim gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.


Trust Me I’m A Test Engineer!

400 bandında çalışanımız ile sektör bağımsız olmak üzere 40’ın üzerinde farklı projeye destek veriyoruz. Bizimle birlikte 200'den fazla gerçek cihaz ve 4000'den fazla tarayıcı / işletim sistemi kombinasyonu ile uçtan uca test otomasyonu yaşayabilirsiniz!


Başarılarımız farklı ödüller ile de taçlanıyor. The European Software Testing Awards 2019’da “Testing Management Team of the Year” ödülüne layık görüldük. Ayrıca Deloitte tarafından 2019 yılının en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri seçildik.


Testinium Ar-Ge Merkezi

Sürekli gelişimi savunan bir teknoloji şirketi olarak yeniliklerin peşindeyiz. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı bir Ar-Ge merkeziyiz. Uzman ekibimizle birlikte ürettiğimiz %100 yerli ürünlerimizle test dünyasına yenilikler kazandırıyoruz ve dünya pazarına hizmet veriyoruz. Üniversite işbirlikleri ile de inovatif değerler üretip akademik çalışmalar yapıyoruz.


Testinium Kariyer

Objektif ve şeffaf bir politika izleyip teknik değerlendirmeler sonucunda uygun adaylarımız ile işe alım sürecimizi gerçekleştiriyoruz. Yeni mezun yetiştirme programlarımız ile birlikte ekiplerimiz içerisinde genç yetenekleri değerlendiriyoruz. Şirketimizin %41’ini 18-25 yaş arasında ki personellerimiz oluşturmaktadır.

Test sektöründe kariyer hedefliyorsanız ve yeni teknolojilere ilginiz var ise sizde aramıza katılabilirsiniz!