Mod Hotel Software

  • OTELCİLİK YAZILIM HİZMETLERİ
  • Özel Şirket
  • 1994
  • #ANTALYA

Firma Hakkında

1994 yılından itibaren Turizm Sektörüne yönelik yazılım çözümleri sağlayan MOD Hotel Software, Turizm sektörünün lider konumundaki otellerle çalışmaktadır. Uzun yıllar birlikte çalışan uzman ekibi ve kalifiye üst düzey kadrosu ile son kullanıcıya sunulan ürünlerden maksimum seviyede performans alınması için ekibimiz 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Önbüro, Kanal Yönetimi, CRM, Muhasebe, Stok, Cost, POS, PBX, PDKS, Kapı Kilit, Interaktif TV, Termal Kamera, Hotspot, Pasaport okuyucu, KBS Anlık Kimlik Bildirim gibi daha bir çok farklı ürüne tam entegrasyonlar mevcuttur. Ayrıca Efatura, Earşiv Fatura, Eirsaliye, EMM, Edefter, Emutabakat, EBanka gibi tüm edönüşüm uygulama çözümleri de sunmuş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

MOD Windows versiyon, Yazılım teknolojisi açısından en son yeniliklerle donatılmıştır. Tüm raporlar Crystal Report teknolojisi ile hazırlandığından Excel-Word, Outlook, Csv, html, PDF gibi bir çok formatı desteklemektedir. Bu sayede kullanıcıların kendi raporlarını üretme imkânları mevcuttur. Sistemden alınacak olan raporlar, işletmeye ileriye dönük kararlarda yardımcı olup yön göstermektedir.

Veritabanı güvenliği, bilgilere virüs bulaşmaması, otomatik backup-yedekleme sistemi ile bilgi kaybı söz konusu olmamaktadır. Kullanıcı hatası sıfıra düşürülmüş olup, modüller arasındaki entegrasyon, iş yükünü en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Detaylı Yetkilendirme sistemi ile her kullanıcıya ayrı ayrı menü ve program tanımları yaparak, sadece ilgili kişilerin gerekli programları kullanması sağlanmıştır. Ayrıca program kullanım kolaylığı, kısayol tuşları, kolay öğrenilebilir olması ve geniş raporlama özellikleriyle esnek bir yapıya sahiptir. LOG sistemi detaylıdır. Kullanıcıların yaptıkları tüm işlemler, geriye dönük olarak tüm ayrıntıları ile izlenebilir. Yapılan tüm giriş, değişiklik, silme gibi işlemler LOG’a kaydedilir ve kolaylıkla gözlemlenir.