Konneka Bilgi ve İletişim Teknolojileri İmalat Tic. Ltd. Şti.

  • Bilgi ve İletişim Teknolojileri
  • Özel Şirket
  • 2008
  • ANKARA
  • 11 - 50

Firma Hakkında

Ülkemizin devlet teşvikleri ile kurulmuş olan KONNEKA, kurulduğu günden itibaren, ülkemizin siber güvenlik, ağ ve iletişim sektörleri üzerine ürünler çıkarmış ve Ar-Ge faaliyetlerine aralıksız devam etmiştir.

KONNEKA olarak misyon ve vizyonumuz; Ülkemize yurt dışı menşeili binlerce dolara satılan ürünler yerine, %100 yerli ve milli ürünler/yazılımlar geliştirerek hem ülkemizin öz kaynaklarına hem de ülke teknolojisine katkıda bulunmaktır. 

Kurulduğu günden bu yana, gerek ürettiği donanım-yazılım ürünleriyle gerekse de müşterilerine sunduğu alternatif ve güvenilir teknolojiler ile Konneka Bilgi ve İletişim Teknolojileri giderek büyüyen, sektörde aranılan ve birçok büyük kuruma teknoloji danışmanlığı veren bir firma haline gelmiştir.  

Konneka olarak ürettiğimiz donanım-yazılım çözümlerimizin sürdürülebilirliğinin sağlanması dışında AR-GE faaliyetlerimizin devamlılığı şirketimizin en önemli değeridir. Tübitak, Kosgeb, Ankara Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi , Cyberpark ve birçok kamu kurum/kuruluşlarıyla yaptığımız işbirliklerimiz ve AR-GE projelerimiz devam etmektedir.