Robust Elektronik Yazılım Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti

  • Elektro-Mekanik Üretim
  • Özel Şirket
  • 2008
  • #Ankara
  • 11 - 50

Firma Hakkında

Robust, elektronik endüstrisinde yer bulan ürün geliştirme ve üretim süreçlerinde; ileri teknolojiye dayalı tasarım ve üretim çözümleri oluşturmak hedefi ile 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Tek çatı altında komple çözüm felsefesini koruyarak çalışmalarını devam ettiren Robust, uluslararası kalite standartlarına uygun, yenilikçi projelere imza atmaktadır.  

Faaliyetleri içeriğinde; “endüstriyel ürün tasarımı”, “elektronik cihaz geliştirme ve üretimi”, “hotmelt uygulamaları”, “özel tasarım elektro-mekanik sistem üretimi” temel başlıkları yer almakta olup hizmetlerimiz kapsamında hem kendimize hem müşterilerimize değer katmak önceliğimizdir.  

Yerine getirdiğimiz faaliyetler sayesinde, ülke ekonomisine ve endüstriyel gelişime katkı sağlama amacını her zaman öncelikli hedef olarak belirlemekte ve sürekli gelişimi devam ettirmekteyiz. 

Tamamladığımız ve gelecekte tamamlayacağımız ürün tasarımları ile sistem ve alt sistem üretimlerimiz, sektörel gelişime pozitif yön veren etki yaratmaya devam edecektir.

Yaşam döngüsü boyunca, doğaya ve çevreye duyarlı ürün çıktıları elde eden firmamız, yer küreye saygılı olma görevini yerine getirmektedir.