BRENSAN ENERJİ SAVUNMA SAN VE TİC A.S.

  • SAVUNMA
  • Özel Şirket
  • 2017
  • ANKARA
  • 11 - 50

Firma Hakkında

2017 yılında Türkiye'de Bren-Tronics ABD'nin ortak girişimi olarak kurulan BRENSAN Enerji ve Savunma A.Ş., askeri ve sivil güç sistemleri için yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Zorlu kullanım şartlarında kendini kanıtlamış standart ürünlerin yanı sıra, kullanıcı gereksinimlerine özel olarak geliştirilen ürün ve sistemler ilgili askeri ve sivil standartlara uygun olarak geliştirilip üretilmektedir.

Konsept tasarımından başlayarak, geliştirme, prototip üretim, kalifikasyon ve üretim süreçlerinin tamamını bünyesinde ve iş ortakları ile birlikte yürüterek müşterilerine tek adreste tüm geliştirme ve tedarik sürecini yönetme imkanı sunulmaktadır.

Brensan faaliyet alanında dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek geliştirdiği ve ürettiği ürünlerde en güncel teknolojiyi müşterilerine sunmayı ve alanında öncülük etmeyi amaç edinmiştir. Uluslararası işbirlikleri sayesinde pil ve elektronik komponentlerdeki en yeni teknolojilere eş zamanlı olarak erişim sağlanmakta ve ürünlerimize uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz telsiz ve elektro-optik gibi portatif cihazlardan otonom sistemlere, araç/platform uygulamalarından büyük ölçekli sistemlere kadar yüksek güç ve enerji, güvenilirlik ve uzun kullanım ömrü gerektiren her alanda teknolojik seviyeleri ve uygun maliyetleri ile beklentilerinizin ötesine geçecektir.