3E Elektro Optik Sistemler

  • Savunma Sanayi
  • Özel Şirket
  • 2005
  • Ankara / Sincan
  • 51 - 100

Firma Hakkında

Seçkin ürünlere olan tutkumuzla hareket ediyoruz!

Yüksek teknolojik firma yapısına sahip 3E’nin güçlü çatısı altında; Elektro optik ekipmanları ve sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmış, uluslararası çapta askeri ve sivil uygulamalara en doğru, son teknolojik gelişimleri içeren, güvenilir ve yaratıcı yerli ve milli çözümler sunulmaktadır.

Askeri ve sivil uygulamalarda çok yönlü, performansı sahada kanıtlanmış ve dayanıklılığını ispat etmiş ürünlerimiz ile görev ihtiyaçlarına birinci sınıf çözümler sağlanmaktadır.

3E olarak sahip olduğumuz dinamik, yaratıcı ve profesyonel ekibimizle kalite ve teknolojinin sınırlarını zorluyoruz. Çalışanlarımızın gelişimi en önemli önceliğimiz olduğundan insan kaynaklarına ve eğitimlerine önem veriyor ve bunu yatırımlarımız ile destekliyoruz. Bu sayede enerji ve motivasyonu yüksek ekip yapımızla uluslararası pazarda sürdürülebilir rekabeti destekleyen ürün ve hizmetler ortaya koyuyor, görüntüleme ve hedefleme çözümlerinde yeni ölçütler belirliyoruz.

Saha koşullarında ihtiyaç duyulan ve hızlı teknolojik gelişimleri barındıran hedefleme ve görüntüleme ihtiyaçlarınızı karşılamak ve bütünüyle yaratıcı çözümleri sunmak için ilhamı yeniliğe dönüştürüyoruz.

Tüm süreçleri göz önünde bulundurarak, Dünyamızı korumak için sıfır atık politikası ile zararlı çevresel etkileri ortadan kaldırıyoruz veya en aza indiriyoruz. Yaşamın her alanında çeşitliliğe, etiğe ve sürdürülebilirliğe değer veriyor; yenilikçi ruhumuzu, farklı fikirleri, bakış açılarını ve yaşam tarzlarını bir araya getiren kapsayıcı vizyon üzerine inşa ediyoruz.