CHOMAR

  • Siber Güvenlik Teknolojileri
  • Özel Şirket
  • 2010

Firma Hakkında

Global ölçekte faaliyet gösteren şirket; kullanıcıların siber güvenlik problemlerini yenilikçi metotlarla çözen, kullanıcı deneyimini ön planda tutan, farklı platformlarda kullanılabilen küresel pazara hitap eden özgün uç nokta koruma ürünleri geliştirmektedir. Ar-Ge faaliyetlerinin tamamını Türkiye’de yürütülmektedir. CHOMAR Antivirus’ün birinci önceliği geliştirmiş olduğu ürünler ile kullanıcıların dijital dünyada güvenliğini sağlamaktır.

CHOMAR, dünyada sayılı şirketin sahip olduğu en yüksek kriterli ‘’OPSWAT Gold’’ sertifikasını Eylül 2016 itibari ile almıştır. Ekim 2019’da değişen sertifikasyon kriterleri ile mevcut sertifikasını ‘’OPSWAT Platinum’’ seviyeye yükseltmiştir. 2020 ve 2021 yıllarında SKD Labs tarafından gerçekleştirilen testlerde, kurumsal ve bireysel odaklı ürünleri ile STARCHECK sertifikalarını %99,99 oranıyla almıştır. Bağımsız test ve belgelendirme kurumu "Virus Bulletin" tarafından gerçekleştirilen testlerde, bireysel ve kurumsal ürünleri ile 7. defa "VB100" ödülüne layık görülmüştür. Bireysel ve kurumsal uç nokta koruma kategorilerinde “SKD AWARDS 2021 PRODUCT EXCELLENCE” ödüllerine layık görülmüştür. SKD AWARDS ürün mükemmeliyet ödülünü *2 yıl üst üste alan Türkiye'de ilk ve tek, globalde ise sayılı şirketler arasında yerini almıştır.

CHOMAR, Müşterilerine en iyi uç nokta koruma ürünlerini sunma taahhüdünü sürdürürken, Akıllı televizyonlardan, mobil cihazlara kadar geniş bir yelpazede bulunan yüksek teknolojili siber güvenlik ürünleri ile dijital dünyada güvende kalmanızı sağlamaya devam edecektir.