Stamplast

  • Otomotiv ve uzay & havacılık sanayi
  • #bursa

Firma Hakkında

Eylül 2020 tarihinde plastik parça üretmek üzere Bursa Kayapa Organize sanayinde kurulan şirketimiz Stamplast Plastik Üretim Teknolojileri, başta otomotiv olmak üzere tüm iş kollarında iş ortaklarına, plastik parça, plastik kaynak teknolojileri, plastik kaynak makine, plastik kaynak kalıp ve otomasyon konularında hizmet vermeyi hedeflemektedir. Önümüzdeki yıllarda teknoloji, üretim, kalite, dizayn ve pazarlama konularında yatırımlarına hız kazandıracaktır.

Plastik parça üretim sektörünün genç ve dinamik firmalarındandır. Kurucuların Plastik Parça üretim, Plastik kaynak teknolojileri sektöründeki tecrübeleri, teknik eğitimleri ve birikimleri sayesinde müşterilerine kaliteli hizmet, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek sağlamaktadır.

Kaliteli üretim anlayışı ile, gelişmesine devam eden Stamplast, tasarımdan üretime kadar olan tüm aşamalarda yalın üretim sistemleri, proje yönetimi gibi müşteri memnuniyet odaklı bir vizyona sahiptir.

Gelecek yıllarda sektörün en güçlü ve prestijli firmalardan biri olmayı hedefleyen Stamplast, iş ortaklarına en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.