ASİSGUARD

  • SAVUNMA SANAYİ
  • Özel Şirket
  • 2007
  • #Ankara
  • 101 - 500

Firma Hakkında

Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş.“savunma, akıllı şehirler, siber güvenlik ve finansal teknolojiler” sektörlerinde faaliyet gösteren, sistem ve teçhizatlarını öz kaynaklarıyla geliştiren, %100 yerli sermayeye sahip bir Türk firmasıdır. Asis Elektronik; savunma, siber güvenlik ve finansal teknolojiler sektörlerinde katma değer yaratmak üzere, ileri teknolojiye yönelik bilgi birikimi ve tecrübesiyle 2018 yılı itibarıyla bir yapılanma sürecine girmiştir. Bu yapılanma neticesinde, savunma ve kamu güvenliği teknolojilerine yönelik faaliyetlerini ASİSGUARD tescilli markasıyla tek bir odak noktasında birleştirmiştir.

ASİSGUARDTM; Yapay Zeka ve Büyük Veri teknolojileri marifetiyle, Askeri Araç Elektroniği Sistemleri, Döner Kanatlı Silahlı Drone Sistemleri, Elektro Optik Görüntüleme ve Sınır Güvenliği Sistemleri alanlarında, bir kısmı ülkemizde ilk olan, milli sistem çözümleri geliştirmektedir.

Ülkemize ve dost ülkelere savunma alanında birçok yerli ve milli ürünler sunan, aynı zamanda iç ve dış paydaşların ihtiyaç ve memnuniyetlerini her zaman göz önünde bulunduran ASİSGUARDTM teknolojik ve mühendislik alt yapısını güçlendiren bir şirket olarak hedeflerine hızlı adımlarda ilerlemektedir.