Crs Soft

  • Özel Yazılım Geliştirme ve Yazılım Danışmanlığı
  • Özel Şirket
  • 2010
  • İstanbul
  • 51 - 100

Firma Hakkında

Crs Soft; 1939 yılından bu yana faaliyet gösteren; ISO, Fortune ve Capital Türkiye’nin en büyük ilk 500 özel şirketinde yer alan Şık Makas Grubu iştiraki ile 2010 yılında kurulmuştur.

Crs Soft, yurtiçi ve yurtdışında alanında lider ve farklı sektörlerde hizmet sunduğu kurumlara, yenilikçi, dinamik ve katma değer yaratan bir anlayışla en iyi hizmeti ve ürünü sunmayı hedefleyen bir yazılım ve danışmanlık şirketidir.

Crs Soft, aynı zamanda, genç ve deneyimli ekibiyle, 2010 yılından bu yana gerçekleştirdiği başarılı uygulamalar ve önde gelen yerel ve global şirketlerle yapmış olduğu projelerde kazandığı tecrübeyle, Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı “Özel Entegratör” hizmetini de sunmaktadır.

Şirketlerin; e-dünya ürün ailesiyle e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-irsaliye ve e-smm süreçlerinin düzenlenmesinde iş verimliliğini artıran, maliyet ve zaman yönetimini kolaylaştıran çözümleriyle elektronik dönüşüm süreçlerinde güvenilir ve yakın iş ortağı olan Crs Soft, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın getireceği yeni uygulamalar kapsamındaki hizmetleri de portföyüne eklemeyi planlamaktadır.

Deloitte Technology Fast 50 Türkiye, 2017 yılında en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri olan Crs Soft, Deloitte EMEA’nın en hızlı büyüyen ilk 500 teknoloji şirketi arasındaki 23 Türk firması içinde 11. sırada yer almıştır.