ASELSAN A Yetenek Kariyer Programı

ASELSAN A Yetenek Kariyer Programı

A Yetenek, genç yeteneklerin iş hayatına başlamadan önce mesleki yeterlilik ve yetkinlikler açısından kendilerini geliştirmeleri ve ASELSAN kültürünü tanıyarak çalışma hayatına adım atmalarını amaçlayan ve mentorlük çalışmalarıyla adayların kariyer gelişimlerini destekleyen bir yetenek programıdır.

 

Programa kimler katılabilir?

 

Yurt içi üniversitelerin mühendislik ve iktisadi idari bilimler fakültelerinin örgün lisans programlarında son sınıf öğrencisi olan tüm adaylar programa başvurabilir.

 

Başvuru aşamaları

 

Başvuru linki aracılığıyla bilgilerini dolduran ve ASELSAN işe alım kriterlerimizi sağlayan adaylar sürecimize dahil olabileceklerdir. A Yetenek Programı seçme ve yerleştirme sürecimiz Ağustos – Ekim 2020 arasında devam edecek olup, süreç aşamaları genel hatlarıyla şu şekildedir:

 

1. Aşama: Genel Yetenek Testi – Ağustos 2020

 

2. Aşama: Oyunlaştırmış Test Uygulaması - Eylül 2020

 

3. Aşama: Video Mülakatı – Eylül & Ekim 2020

 

4. Aşama: Yetenek Günü – Ekim 2020

 

5. Aşama: A Yetenek Programına Kabul ve Program Başlangıcı – Kasım 2020

 

Programın devamında hem mentorünle hem de ekip arkadaşların ile tanışıp, ASELSAN’a ilk adımını atmaya ve yeteneğini keşfetmeye hazır mısın? Eğer hazırsan aşağıdaki linke tıklayarak başvurunu yapabilir, herhangi bir sorun olursa ayetenek@aselsan.com.tr adresinden bize ulaşabilirsin.

 

Başvuru için: https://apps.aselsan.com.tr/gym/KGiris.aspx?gm=YETENEKBASVURU