BGO Team Sponsor Arıyor!

BGO Team Sponsor Arıyor!

1.     Takımınızı tanıtır mısınız? (Takımınız kaç kişiden oluşuyor, sizi bir araya getiren şey nedir? vs.)

BGO TEAM 4 farklı alanda (savunma sanayii, finans , psikoloji ve sanat)  hazırda olan fikirleri hayata geçirmek için kurulmuş bir girişimcilik takımıdır. Gönüllü üniversite öğrencileri ve genç yaş grubundan oluşan çalışan kitlesi vardır. Kişi sayısı değişken olup gönüllük esaslı olduğu için giden kişilerin yerine yeni kişiler katılabiliyor.

2.     Takımınızın vizyonu ve misyonu nedir?

Ülkemizde ve dünyada denenmemiş yenilikçi projelerin genç yaştaki insanlar tarafından hayata geçirilerek dünyayı daha temiz ve daha kaliteli hale getirmek.

Üniversite okuyan kişilere bir yandan çalışma imkânı sunarak kişileri iş hayatına hazırlamak ve şirketleştiğimizde kişilere iş imkânı sunmak.

3.     Çalışmalarınız sırasında nasıl motive oldunuz?

Çalışanlarımızı motive etme yolunda psikoloji öğrencileri ve mezun psikologlar bulunuyor. Kişiler ile birebir iletişim halinde olup, kişilerin analizlerini çıkartıp bizlere iletecekler ve biz de bu durumlar karşısında kişilerle birebir konuşarak gerekli motivasyonu sağlayıp bulunduğu projede yaşadığı bir sorun varsa proje değişikliği yaparak motivasyonunu arttırmayı hedefliyoruz.

4.     Projenizin yapım süreçleri ve testleri hakkında birisinden/birilerinden destek aldınız mı? Size kim/kimler mentorluk yaptı?

Şu anda görüşmekte olduğumuz yatırımcılar ve sponsorlar bulunmakta. Bunun dışında yine başvurularda bulunuyoruz projeler konusunda desteklerde tek bir kişi olarak kendimizi sınırlamıyoruz ne kadar bizlere uygun destek gelirse geri çevirmemeyi hedefliyoruz.

5.     Ne tür zorluklarla karşılaştınız ve nasıl üstesinden geldiniz?

Gönüllü çalışan noktasında zorluklar yaşadık ve bunu Linkedin sitesi üzerinden vermiş olduğumuz ilanlar ile çözüme kavuşturduk.

6.     Hangi Ulusal/Uluslararası yarışmalara katıldınız?

Şu anda hiçbir yarışmaya başvurumuz ve katılımımız bulunmamaktadır.

7.     Neden sponsor arıyorsunuz?

Sponsor arayış nedenimiz ismimizin değerini arttırmak ve değer artışına bağlı olarak bulabileceğimiz yatırım oranlarımızın artması ve kişilerin güvenini güvenilir isimlerin logolarını bgo team logosunun yanında bulundurarak bizlere olan güvenirliğini artırmak.

8.     Vizyoner Genç takipçilerine ne tür tavsiyelerde bulunabilirsiniz?

Asla pes etmemelerini önerebiliriz ve çok fazla hayal kurup kurdukları hayalleri her zaman not alsınlar bir gün tüm hayalleriniz birleşip sizlere çok önemli bir hayal daha sunacak.

 

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.