Gazi Horizon Teknoloji Takımı Sponsor Arıyor!

Gazi Horizon Teknoloji Takımı Sponsor Arıyor!

GAZİ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi bünyesindeki öğrenciler tarafından kurulmuştur. Takımda makine mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden kendini havacılık ve savunma sanayi sektöründe geliştirmek isteyen, son derece azimli ve ilgili öğrenciler ekip halinde çalışmaktadır.

MİSYON

Gazi Horizon Teknoloji Takımının başlıca amaçları; havacılık ve savunma sanayi alanındaki teknolojik gelişmeleri takip edip, bu gelişmelere uygun inovasyonlar yapmak ve teknolojik araştırma/uygulama yarışmalarında etkinlikler gösterip üniversitelerinin adını bu yarışmalarda duyurarak öğrencilerin yeteneklerine ve kariyerlerine katkı sağlamaktır. TEKNOFEST 2020‘de roket projeleri ile edindikleri tecrübe ve deneyimlerden yola çıkarak bu sene öncelikli olarak TEKNOFEST 2021‘de roket ve İHA (insansız hava aracı) projeleriyle kendilerini kanıtlayıp sonrasında ülkemizi uluslararası yarışmalarda da temsil etmektir.

VİZYON

Gazi Horizon Teknoloji Takımı, ülkemizin ekonomisini güçlendirmek ve her alanda bağımsız olabilmesi için millî teknoloji hamlesini gerçekleştirmesinin kaçınılmaz olduğuna inanıyor. Ortaya koyacakları çeşitli fikir ve projeleriyle havacılık teknolojisine yeni bir bakış açısı getirmek için çalışmalarına devam etmekteler. Genç mühendis adayları, “Tüketen değil, ÜRETEN BİR TÜRKİYE için; arayan değil, ARANAN MÜHENDİS” olma uğrunda edinilen tecrübe, bilgi ve teknolojiyi toplum yararına sunmak daimi hedefleri arasında. Kısa vadede amaçları Savunma Sanayi hakkında teknik bilgi ve tecrübe edinerek yarışmada zirvedeki yerlerini almaktır. Uzun vadede amaçları ise bizleri bu başarıya ulaştıran başta devletimiz sonrasında da sponsorlarımız için ülkemizin kalkınmasında üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmektir. Bu onurlu yolda yürüyebilmeleri için siz değerli sponsorların yardımına ihtiyaç duymaktalar. Projelerimize malzeme ya da nakit para ihtiyacımızı karşılayacak sponsorlar bularak proje çalışmalarımıza yukarıda belirttiğimiz teşvik tarihinden önce başlamak, yarışma tarihine kadar projelerimizi eksiksiz bir şekilde geliştirip tamamlamak istiyoruz.

İLETİŞİM

Gizem İŞLEYEN

Telefon: 05446322017

E-mail adresi: gizemmisleyen@gmail.com

 

İrem ÇETİN

Telefon: 0552 532 59 01

E-mail adresi: iremcetinie@icloud.com