Duyuru METU AURORA ROKET TAKIMI SPONSORLUK ARIYOR!

METU AURORA ROKET TAKIMI SPONSORLUK ARIYOR!

METU AURORA Roket Takımı Kimdir? Neler Yapmıştır?

METU Aurora Roket Takımı 3 senedir farklı kategorilerde finalist takım olarak Teknofest Roket yarışmasına katılan bir ODTÜ takımıdır. Takım üyelerinin tamamı ODTÜ KKTC ve Ankara kampüsü öğrencilerinden oluşmaktadır. Farklı bölümlerden ve farklı şehirlerden olan ancak aynı hayaller için mücadele eden 22 kişilik bir öğrenci grubuna sahip olan METU Aurora önümüzdeki sene de Teknofest Roket yarışmasına 2 kategoriden katılmayı amaçlamaktadır. Peki METU Aurora neler yaptı? Nelere sahip?

Alanda 3 yılı aşkın deneyim

3 senedir uçuş yapma aşamasına gelebilmiş tek ODTÜ takımı

Resmi fırlatması tamamlanan 3 roket

Tasarımı tamamlanan değişik menzillerde 8 roket

Takımımıza ait 170+ tasarlanmış ve üretilmiş alt sistem

4000+ kişiye anında erişim

Türkiye’nin çeşitli üniversite ve liselerinin ekip liderlerinin içinde bulunduğu 1200+ kişilik e-posta ağı.

Neden Sponsor Arıyoruz?

Tasarladığımız çalışmaları zamanında veya daha önce üretip test etmek, ancak en önemlisi tasarladığımız çalışmaları üretebilmek için sponsor arıyoruz. 3 senedir takımımız maddi sıkıntılar yüzünden, tasarladıkları roketleri, alt sistemleri ve benzeri bölümleri neredeyse üretemeyecek noktaya gelmiştir. Zorlu rapor aşamalarını, kendi özverimiz ve kısıtlı maddi imkanlarla geçmek zorunda kalıyoruz. Maddi sıkıntıları giderip daha etkin tasarımlar ve daha güçlü alt sistemler yapmak için sponsorlar aramaktayız.

Sponsorluk Hedef Kitlesi ve Avantajları

•Firmanızın broşür ve eşantiyonlarını (şapka, sticker, patch vs.) takım üyelerine dağıtıp hem yarışma alanında hem de gösteri alanında binlerce kişiye reklamınızı yapabilirsiniz. Bu şekilde, firmanızın adını Türkiye çapında diğer büyük kuruluşlara ve 100.000'den fazla sektörden kişiye rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

•Takımımızda bulunan, kendilerini geliştirmiş ve takım çalışmasında başarılı olmuş 22 mühendislik ve iktisadi idari bilimler fakültesi öğrencisinin gelişimlerini yakından takip edip ileride şirketinizle bağ kurabilirsiniz.

•Takım üyelerimiz ile video, fotoğraf gibi görüntülü materyallerle sosyal medya ve benzeri kaynaklar aracılığıyla; firmanızın geleceğin mühendislerine desteğini ve milli teknoloji hamlesine sahip çıktığını gösterebilirsiniz.

 

 

İletişim bilgileri

Takım kaptanı: İsmet Çağatay Bütün

E-Posta: İsmet.butun@metu.edu.tr

METU AURORA TAKIM FİNANS DİREKTÖRÜ: Eda Yaren Bıçakçı

E-Posta: edayarenn@gmail.com

METU AURORA TAKIM FİNANS DİREKTÖRÜ: Irmak Bolat

E-Posta: Posta: irmak.bolat@metu.edu.tr