Duyuru Parthenia Rov Takımı Sponsor Arıyor!

Parthenia Rov Takımı Sponsor Arıyor!

Parthenia Rov Takımı Kimdir?

Parthenia Rov Takımı, Eylül 2020 tarihinde Bartın Üniversitesi Mühendislik, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Havacılık ve Uzay Kulübü altında kurulmuş, su altını keşfetmek için inovatif fikirler ile ülkemiz adına en fonksiyonel sistemleri sunma açısından sabırsızlanan bir öğrenci topluluğudur. Takımda Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden bu alanda, gelecek yıllar için kariyer hedefleri olan öğrencilere ön ayak olma yolunda çalışmalarını sürdüren arkadaşlar bulunmaktadır.

Misyon

Geniş alansal birleşiminden faydalanarak bireylerin bilgi ve donanımını artırmak, bu bilgilerle öğrenen vasfına öğretici sıfatını da katmak.

Vizyon

Ülkemizin coğrafi konumu itibariyle sahip olduğu su altı doğal kaynak ve kültür mirasının korunumu ve incelenimi bağlamında yapılacak hizmetler ile hayranlık uyandıran bir takım haline gelmek, su altının incilerini, rengarenk dünyasının bilinmeyenlerini su yüzüne çıkarmak, yerli ve milli bir sektör oluşturmak.

Hedefler

Öncelikli olarak, Teknofest 2021 Su Altı Sistemleri Yarışması’nda elde edebileceğimiz en iyi dereceyi yakalamak ve sonraki yıllarda uluslararası platformda ülkemizi ve üniversitemizi temsil etmek. Sonrasında, elde edilecek bütçeye istinaden sektöre yerli ve milli ürünler sunmak, bilgi danışmanlıklarıyla birlikte ilham olma çalışmaları yürütmek.

İletişim Bilgileri

Takım Kaptanı: Bilal Karaman

Gsm: 0534 577 12 71

Ali Özgür

Gsm: 0507 593 40 34

Takım e-Postası: Partheniarovteam2020@Gmail.Com

Instagram Adresi: Buhukparthenia20rov20team

Twitter: Parthenia Rov Team