Türk Port Defence'i Tanıyalım

Türk Port Defence'i Tanıyalım

Ülkemiz ve jeopolitik hinterlandında emniyet ve huzuru arttıracak askeri ve güvenlik çözümlerini iş odağına koyan firmamız, fiilen 2016 yılında kurulmuş olmasına rağmen kurucu aklını ve gücünü, savunma alanında 15 yılı aşkın süreyle, kamu ve özel sektör tecrübelerini bir araya getirmiş önemli bir kadrodan almaktadır.

Firmamız, sektörel uzmanlığını ülkemiz ve müttefiklerinin hizmetine sunarak silahlı kuvvetlerimizin caydırıcılık kabiliyetinin en üst seviyeye çıkartılmasını amaç edinmiştir.

Silahlı kuvvetlerimizin kullanım envanterine sunulmuş ürünleriyle sahada kuvvet çarpanı sağlayarak, kuvvetlerimizin üstünlüğüne yeni kabiliyetler sağlamaya çalışan firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar sektöründe inovatif ve teknolojik yatırımlarını yaparak büyümüş, geliştirdiği üretim alt yapısını, sıradan olmayan, farklı konseptlerle silahlı kuvvetlerimizin hizmetine sunmuştur.

Ülkemiz insanımızın heyecan, bilgi ve yetkinliklerine güvenen firmamız gelişim ve rekabet stratejilerinin temeline ar-ge faaliyetleri ve yenilikçilik kültürünü yerleştirmiştir. Öz kaynak yatırımları yaparak büyüyen Türkport Savunma Teknolojileri, Asya, Afrika ve Orta Doğu’da oluşturduğu satış kanallarıyla sektörde önemli bir açığı kapatmaktadır. 

Misyonumuz: Sektörel uzmanlığını ülkemiz ve müttefiklerinin hizmetine sunarak silahlı kuvvetlerimizin caydırıcılık kabiliyetinin en üst seviyeye çıkartılmasını sağlamak.

Vizyonumuz: Türk Savunma Sanayisinin, dünyada ölçeğinde söz sahibi olması için, çözüm ortaklarımız ve iş ekosisteminde önemli bir paydaş olmak.

 

https://www.turkportdefence.com/tr