TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir Hayatını Kaybetti

TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir Hayatını Kaybetti

TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

Acı haberi, TUSAŞ Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Fahrettin Öztürk, sosyal medyada duyurdu.

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ve Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil de TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir'in vefatı üzerine yayımladıkları başsağlığı mesajıyla üzüntülerini bildirdi.

İsmail Demir, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, "Savunma sanayimizin acı kaybı. TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir'in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve TUSAŞ ailesine başsağlığı diliyorum." ifadelerini kullandı.

 

Kotil de aynı sosyal medya platformundaki hesabından, "Yakın çalışma arkadaşım, çok kıymetli kardeşim TUSAŞ Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanımız Serdar Demir'i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Sanayimize ve şirketimize verdiği emekler ile daima hatırlanacaktır. Allah'tan rahmet, acılı ailesine sabırlar diliyorum." paylaşımında bulundu.

Serdar Demir’in vefatı dolayısıyla ailesine, yakınlarına, çalışma arkadaşlarına ve Türk savunma sanayi sektörüne başsağlığı ve sabır dileriz. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.