Vizyoner Genç’in CV Yazdır Özelliğini Kullanmanız için 7 Sebep!

Vizyoner Genç’in CV Yazdır Özelliğini Kullanmanız için 7 Sebep!

Hayallerinizdeki kariyere giden yolda en önemli adımlardan biri de etkili bir özgeçmiş oluşturmaktır. Eğitim bilgileriniz, geçmiş tecrübeleriniz veya almış olduğunuz eğitimler ne kadar değerli olsa da eğer doğru bir şekilde karşı tarafa gösteremezseniz maalesef başarılı olamazsınız. Bu noktada etkili bir özgeçmiş nasıl oluşturulur konusunda daha önceden yayınlamış olduğumuz içeriği yeniden okuyabilirsiniz.

Peki etkili bir CV nasıl oluşturmanız gerektiğini öğrendiniz fakat CV'nizi oluşturma konusunda desteğe ihtiyacınız varsa Vizyoner Genç’in CV Yazdır özelliğini kullanarak CV’nizi oluşturabilirsiniz.

İşte size Vizyoner Genç’in tamamen ücretsiz CV yazdır özelliğini kullanmanız için 7 sebep:

1. Kolay ve hızlı bir şekilde üye olma ve profilini oluşturma imkânı

www.vizyonergenc.com’a internet erişiminiz olan herhangi bir ortam üzerinden hızlı bir şekilde üye olarak profilinizi oluşturabilirsiniz.

2. MERNİS’ten doğrulama

Profilinizi oluştururken kimlik numaranızı girmenizin ardından MERNİS doğrulaması ile tüm bilgilerinizi otomatik olarak çekebilirsiniz. 

3. Eğitim bilgilerini YÖKSİS’ten onaylama

Birçok işveren veya insan kaynakları uzmanı, eğitim bilgilerinizi kontrol etmek ister. Vizyoner Genç sayesinde YÖKSİS üzerinden eğitim bilgilerinizi tek tuşla onaylayabilirsiniz. 

4. İhtiyaca göre ilgili alanı ekleme

Kişisel bilgileriniz (doğum tarihi, doğum yeri, medeni hali, uyruğu, cinsiyeti vs.), iletişim bilgileriniz, varsa ehliyet bilgileriniz, iş geçmişiniz ve iş geçmişiniz ile ilgili detaylı açıklama, eğitim bilgileriniz, sertifika bilgileriniz, yabancı diliniz, projeleriniz, başarılarınız, sınavlarınız, yetenekleriniz ve sosyal medya hesaplarınızı kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz.

5. Farklı temalarda CV oluşturma

Bütün bilgilerinizi tamamladıktan sonra 6 farklı temada CV’nizi oluşturabilirsiniz. Özellikle savunma sanayii firmalarına başvuru yapacaksanız firmalara özel temaları kullanabilirsiniz.

6. İlanlara anında başvuru

Hazırlamış olduğunuz CV’niz ile Vizyoner Genç’te yer alan firmaların ilanlarına anında başvuru yapabilirsiniz. 

7. Tamamen ücretsiz

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nın bir programı olan Vizyoner Genç’in sadece CV yazdır özelliği değil diğer bütün imkanlarından da ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 

CV yazdır özelliğimizi kullanmak için hemen tıklayın ve üye olun!