Havelsan Staj İlanı

HAVELSAN

Ankara

28.02.2019 - 30.03.2019 | 06.11.2019

HAVELSAN olarak, Şirketimizi geleceğe taşıyacak, gelişim potansiyeli yüksek olan yetenekleri işe almak öncelikli İnsan Kaynakları Politikamızdır. Bu doğrultuda, üniversite öğrencilerine Şirketimizde staj yapma olanağı sağlarken, gelecek İnsan Kaynakları planlarımız kapsamında stajyerlerimizi değerlendiriyor ve HAVELSAN’da kariyer kapısını açma fırsatı sunuyoruz.

Uzun dönem ve kısa dönem stajyerleri için öncelikli olarak işbirliği içerisinde olduğumuz üniversitelerin yönlendirmiş olduğu öğrencileri kabul etmekteyiz. Bunun yanı sıra kriterlerimizin tamamını sağlayan üniversite öğrencilerine de staj kontenjanımız dâhilinde staj imkânı sağlayabilmekteyiz.


STAJYER ALIM KRİTERLERİMİZ

  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin aşağıda yer alan bölümlerinde okumak,
  • Bilgisayar Mühendisliği/ Yazılım Mühendisliği
  • Elektrik / Elektronik / Haberleşme/Bilişim Mühendisliği / Endüstri Mühendisliği
  • Üniversitelerin 3. Sınıf ya da 4. Sınıfında öğrenci olmak,
  • Zorunlu staj kapsamında olmak,
  • 3.00 ve üzerinde (4’lük sistemde) genel not ortalamasına sahip olmak.

Kriterlerimizin tamamını sağladığınız takdirde, HAVELSAN’a staj başvurusunda bulunabilir, HAVELSAN Ailesinin üyesi olmak için bir adım atabilirsiniz.

2019 yılı yaz döneminde HAVELSAN'da staj yapmak isteyen lisans öğrencilerinin başvuruları 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında alınacaktır.

Staj Başvuru formunun ve sisteme yüklenmesi gereken belgelerin ( vesikalık fotoğraf, lisans transcript belgesi, zorunlu staj belgesi) eksiksiz olarak tamamlanması beklenmektedir. Söz konusu belgelerin, herhangi birinin eklenmemesi durumunda başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

2019 yılı yaz dönemi için başvurusu kabul edilen öğrencilerimize, başvuru esnasında belirttikleri mail adreslerine Mayıs ayı içerisinde bilgilendirme maili gönderilecektir.

HAVELSAN’a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, başarılar dileriz.