Dizayn Mühendisi

Üntel Kabloları San. ve Tic. A.Ş.

 • Kocaeli
 • 24.10.2022 - 30.11.2022 | 10.12.2023

  GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  ÜNTEL Kabloları San. ve Tic. A.Ş.1972 yılında başta kauçuk kablolar imalatı yapmak üzere kurulmuştur. Kauçuk, PVC, Poliüretan, Halojen-free ve eşdeğer elastomer kompound teknolojilerine hakim olan Üntel Kablo; gemi, offshore, maden, havalimanı pist aydınlatma ve demiryolları gibi tecrübe gerektiren uygulamalar için sayısı 15.000’den fazla ürün çeşitliliğine sahiptir.


  Üretim faaliyetlerine 2010 yılında yapımı tamamlanan Dilovası/Kocaeli’ndeki 32.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 43.000 m² alana kurulu fabrikasında devam eden Üntel Kablo ürettiği endüstriyel kabloları 6 kıtada; 80’e yakın ülkeye ihraç etmektedir.


  Yaklaşık 300 çalışanı ile Üntel Kablo, paydaşlarına çözüm ortağı olma felsefesini benimseyerek, müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede, maksimum kalite ve güven ile gerçekleştirmektedir. İleri teknolojiye sahip ölçüm ve test ekipmanları bulunan kalite laboratuvarlarının yetkinliği; standartları belirleyen kurumlar tarafından da onaylanmıştır. Kalite ve sistem sertifikaları kapsamında global alanda tanınan, ISO, IQnet, TSE kalite şartlarına uygun bir yönetim sistemi bulunmaktadır.


  Dilovası/Kocaeli bölgesinde bulunan fabrikamızda ekibimize katılarak Teknik Dizayn Biriminde görev alacak, kalite standartlarımızı daha üst seviyelere taşımamızda bize destek olacak aşağıdaki özelliklerde DİZAYN MÜHENDİSİ alınacaktır.


  Aranan Nitelikler;

  - Tercihen üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,

  - Kablo sektöründe tecrübeli/tecrübesiz,

  - İyi derecede İngilizce bilen,

  - Çizim programlarına hakim (Autocad, solidworks vb.)

  - MS Ofis programlarını iyi kullanabilen,

  - Yoğun iş temposuna uyabilecek,

  - Analitik düşünebilen,

  - İletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına yatkın,

  - Araştırmacı ve yenilikleri takip edebilen,

  - Dikkatli çalışan, ayrıntıları gözden kaçırmayan,

  - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  - İstanbul ANADOLU yakasında veya İZMİT (Gebze, Darıca, Derince, Çayırova, Dilovası, Körfez, İzmit Orduevi)tarafında ikamet eden.


  İşin Tanımı;

  - Uluslararası standartların ve/veya müşteri şartnamelerinin incelenmesi, kablo dizaynlarının oluşturulması ve teknik sayfaların hazırlanması.