Vizyoner Genç Destek

Vizyoner Genç platformu üzerinde yaşamanız muhtemel sorunlara yönelik bazı çözüm önerileri aşağıda sunulmuştur. Bir sorun yaşamanız durumunda öncelikli olarak aşağıdaki soru - cevap alanında sorununuzun çözümünü arayabilirsiniz.

Yaşadığınız sorun aşağıdaki alanda mevcut değil ise Bize Ulaş alanındaki form üzerinden sorununuzu bize iletebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

 • Vizyoner Genç'e nasıl kayıt olabilirim?

  Vizyoner Genç'te yeni bir hesap oluşturmak için Anasayfa'da bulunan Kayıt Ol alanını ya da üst menüde yer alan "Kayıt Ol" butonunu kullanabilirsiniz. İstenen bilgileri girdikten sonra kayıt işleminizi doğrulamak için e-posta adresinize bir aktivasyon maili gönderilecektir. Gönderilen e-postadaki bu linke tıklayarak hesabınızı aktif edebilir ve Vizyoner Genç hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  Vizyoner Genç'e kaydolurken kullandığınız e-posta adresinizi girerek şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için Giriş Yap alanında bulunan "Şifreni mi unuttun?" alanıyla e-posta adresinize şifrenizi sıfırlama linki gönderebilirsiniz.

 • Aktivasyon postası gelmiyor, ne yapmalıyım?

  Kayıt sonrasında gönderilen aktivasyon postası bazen SPAM klasörüne düşebiliyor. SPAM klasöründe de bu postayı göremiyorsan, Vizyoner Genç hesabına giriş yapmayı tekrar denediğinde yeni bir aktivasyon postası tarafına tekrar gönderilecektir.

 • vizyonergenc.com’ a üye oldum fakat hesabımı doğrulayamıyorum, ne yapmam gerekiyor?

  Aldığınız hatanın sebepleri şunlar olabilir: 1) Daha önce başka bir e-posta adresi ile hesap açmış ve T.C. Kimlik numaranızı o hesapta doğrulamış olabilirsiniz. Ya önceki e-posta adresi ile açılan hesap üzerinden devam ediniz ya da önceki hesabı silerek yeni hesabınızda T.C. Kimlik Numaranızı doğrulayınız. 2) Profil bilgilerinizi kimlikte yazdığı gibi girmemiş olabilirsiniz. Lütfen T.C. Kimlik kartınızda nasıl yazıyorsa o şekilde giriniz. Sorun yaşamaya devam ederseniz lütfen iletisim@vizyonergenc.com adresine mail atınız

 • İş ve staj ilanı başvurusu yaptım fakat belgem eksik. Başvurumu iptal ettirmek istiyorum, ne yapmam gerekiyor?

  Başvurularda güncelleme yapılmamaktadır. Başvurunuz bir defaya mahsus olmak üzere silinebilir, böylece tekrar başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun silinmesini istiyorsanız iletisim@vizyonergenc.com üzerinden “İlan Adı ve Başvuru Numarası” ile beraber yazılı onay vermeniz durumunda başvurunuzu silebiliriz.

 • İş veya staj başvuru sonuçlarımı nereden görebilirim?

  vizyonergenc.com’a giriş yapınız. “Başvurularım” sekmesini tıklayarak ilgili ilanın yanında “sonuçları gör” seçeneği var ise o butona tıklayarak sonucunuza ulaşabilirsiniz. Eğer buton aktif değilse, başvurunuz sonuçlanmamıştır.

 • İlana başvuru yapamıyorum, neden?

  İlan şartlarını karşılayamıyor olabilirsiniz. Lütfen başvuru yapmak istediğiniz ilanın detaylarını inceleyerek tekrar başvuru yapmayı deneyin. İlan şartlarını karşıladığınız halde başvuru yapamıyorsanız lütfen iletisim@vizyonergenc.com adresine yaşadığınız problemi bildiriniz.

 • Yöksis üzerinden bilgilerimi alamıyorum, ne yapmam gerekiyor?

  Kayıtlı bir öğrenci olduğunuzu onaylaması için lütfen okulunuz ile iletişime geçiniz. Dönemsel olarak ders kaydınızı yapmış olduğunuzdan emin olunuz.

 • İstediğim iş veya staj ilanına nasıl başvuru yapabilirim?

  vizyonergenc.com’a giriş yapınız. Ardından ilanlar sekmesi üzerinden başvuru yapmak istediğiniz ilanı tıklayınız ve başvuru formunu doldurunuz

 • Vizyoner genç üzerinden blog yayınlamak istiyorum, nasıl yapabilirim?

  Blog yazmak istediğinize yönelik talebinizi iletisim@vizyonergenc.com adresine, yazmak istediğiniz konu ile birlikte mail atınız.

 • Üniversitede kurmuş olduğumuz bir takım var ve sponsora ihtiyacımız var, bunu siteniz üzerinden nasıl duyurabiliriz?

  iletisim@vizyonergenc.com adresine, “Sponsor Arıyoruz” konu başlıklı bir e-posta atınız. Tarafınıza ileteceğimiz soruları yanıtlamanız ve bize iletmenizin ardından yayınlanmak üzere takvime eklenecektir.

 • Duyurmak istediğim bir proje/ fikir var, ne yapabilirim?

  vizyonergenc.com’a giriş yaptıktan sonra “Bir Fikrim Var” alanı üzerinden projenizi/fikrinizi bizimle paylaşabilirsiniz, gerekli incelemelerin ardından sizinle iletişime geçilecektir.