Vizyoner Genç Destek

Vizyoner Genç platformu üzerinde yaşamanız muhtemel sorunlara yönelik bazı çözüm önerileri aşağıda sunulmuştur. Bir sorun yaşamanız durumunda öncelikli olarak aşağıdaki soru - cevap alanında sorununuzun çözümünü arayabilirsiniz.

Yaşadığınız sorun aşağıdaki alanda mevcut değil ise Bize Ulaş alanındaki form üzerinden sorununuzu bize iletebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

 • Vizyoner Genç'e nasıl kayıt olabilirim?

  Vizyoner Genç'te yeni bir hesap oluşturmak için Anasayfa'da bulunan Kayıt Ol alanını ya da üst menüde yer alan "Kayıt Ol" butonunu kullanabilirsiniz. İstenen bilgileri girdikten sonra kayıt işleminizi doğrulamak için e-posta adresinize bir aktivasyon maili gönderilecektir. Gönderilen e-postadaki bu linke tıklayarak hesabınızı aktif edebilir ve Vizyoner Genç hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  Vizyoner Genç'e kaydolurken kullandığınız e-posta adresinizi girerek şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için Giriş Yap alanında bulunan "Şifreni mi unuttun?" alanıyla e-posta adresinize şifrenizi sıfırlama linki gönderebilirsiniz.

 • Aktivasyon postası gelmiyor, ne yapmalıyım?

  Kayıt sonrasında gönderilen aktivasyon postası bazen SPAM klasörüne düşebiliyor. SPAM klasöründe de bu postayı göremiyorsan, Vizyoner Genç hesabına giriş yapmayı tekrar denediğinde yeni bir aktivasyon postası tarafına tekrar gönderilecektir.

 • Kimlik doğrulama sorunu yaşıyorum (hata kodu: #203) ne yapmalıyım?

  Vizyoner Genç üzerinden daha önce hesap açmış ve bu hesabın doğrulamasını yapmış olabilirsiniz. Daha önce bir hesap oluşturduysanız bu hesabınız ile Vizyoner Genç'i kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer daha önce bir hesap oluşturmadıysanız Bize Ulaş alanından sorunla ilgili bir yazabilirsiniz.