ICC Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd. Şti.

  • Endüstriyel Otomasyon, Bilişim, Yapay Zeka
  • Özel Şirket
  • 2016
  • İstanbul
  • 1 - 10

Firma Hakkında

ICC endüstriyel uygulamalar için gereken "Endüstriyel Bilgisayar"​, "Endüstriyel Haberleşme Ürünleri"​ ve "Scada Yazılımları"​ ürünlerini satışı yapmaktadır.

Endüstri 4.0 trendini kullanıcıların takip etmesi ve uygulaması için özel stratejiler sunar!

Uzun yıllar boyunca farklı markaların ürünlerini, Türkiye’nin önemli tesislerine kurulumlarını gerçekleştiren girişimciler tarafından kurulmuştur.

Dünyanın önemli endüstriyel bilgisayar üreticisi firmaların Türkiye temsilciliklerini ile, Türkiye pazarında var olan “gerçek” endüstriyel bilgisayar gereksinimini sağlamayı amaçlamıştır.

Tecrübesi neticesinde, pazarda tam olarak tanımlanmamış olan “endüstriyel bilgisayar” kavramını tam olarak açıklamayı ve kullanıcılara gerçek “endüstriyel bilgisayar” tanımına uygun ürünü sunmayı misyon olarak belirlemiştir.

Otomotiv, demir-çelik, makine imalatı, gıda, paketleme, tekstil, lastik-kauçuk gibi alanlarda endüstriyel otomasyon ve bilgi-işlem uygulamalarındaki, saha uygulamalarında kullanılacak endüstriyel bilgisayar ürünlerinin, müşteri tarafından güvenle seçmesini destekleyecek bir organizasyona sahiptir. Mühendislik tecrübesi ile kullanıcı gereksinimlerine göre, standart dışı ürünleri de tedarikçilerine üretimini yaptırabilecektir. Bu sayede mümkün olmayanı mümkün olabilir hale getirmektedir.

İş ortaklarına daha hızlı yanıt vermek amacı ile tecrübeli satış kadrosu İstanbul ve Bursa ofisleri ile hizmet vermektedir.