MEGART Teknoloji

  • Savunma ve Havacılık
  • Özel Şirket
  • 2019
  • ANKARA
  • 11 - 50

Firma Hakkında

MEGART Teknoloji, güç elektroniği, güç kaynakları, hareket kontrol sistemleri ve test sistemleri alanlarında yenilikçi, bütünleşik ürün ve sistemler tasarlayan ve üreten, global ölçekte bir teknoloji şirketi olma ideali ile kurulmuş bir şirkettir.

Vizyonumuz:

Rekabetçi ürün ve mühendislik çözümleriyle, hayatı kolaylaştıran, gülümseyen ve gülümseten bir ekip ile Güç Kaynakları, Hareket Kontrol ve Test alanlarının en az birinde ülkede lider ve uluslararası bir firma olmak.

Misyonumuz:

Ulusal ve uluslararası pazarda öncelikle güç elektroniği ve hareketli sistemler alanlarında tercih edilerek yenilikçi ürün ve kaliteli hizmet sunan ayrıca milli sermaye ve imkanlar ile yerli ürünler geliştiren ve üreten, ilkelerine bağlı bir kurum olmak.

MEGART Teknoloji, Savunma Sanayinin en büyük firmalarında tasarımdan, mühendislik üst düzey yöneticiliğine kadar görev almış tecrübeli yöneticiler ve genç, dinamik mühendislik ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Elektronik ve elektro-mekanik donanımların tasarımı, entegrasyonu, testi ve üretime hazır hale getirilmesi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ulusal ve uluslararası alanda hedef ve stratejileriyle yüksek kaliteli yüksek teknolojilerin tasarım ve üretim gücüne sahiptir.

Tasarım kütüphanelerimiz, teknoloji odaklı ve sistematik yaklaşımımızla hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.