EUTO Energy Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

  • Yazılım
  • Özel Şirket
  • 2017
  • İstanbul
  • 1 - 10

Firma Hakkında

5 yıldır enerji otomasyonu ve akıllı şebekeler alanında araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüten ve kendi markası ile alana özgü yenilikçi ürünler geliştiren firmamız, aynı alanda farklı firmalarla ulusal ve uluslararası ortak projelerde de yer almaktadır. 

Enerji şebekeleri koruma, ölçme, kontrol, otomasyon ve haberleşme ihtiyaçları için üst seviye işletim sistemi tabanlı yazılım ve donanım ürün tasarımları sunuyoruz. 

Anahtar teslim özel yazılım ve donanım ürünleri tasarlıyoruz. Uçtan uca enerji izleme ve yönetim platformu ve kontrol merkezine eksiksiz veri iletimi ile görselleştirme çözümleri geliştiriyoruz. 

Gömülü ve gerçek zamanlı işletim sistemleri Linux, UNIX, MacOS X veya Windows ortamları için yazılım tasarımı, geliştirme, entegrasyon ve doğrulama çözümleri sunuyoruz. 

Mühendislik hizmetlerimiz eğitim, destek ve rehberlik, farklı sağlayıcıların ürünleri ve standartlar arasında birlikte çalışabilirlik, konfigürasyon ve operasyon danışmanlığını içerir.

Kamu hizmetleri de dahil olmak üzere farklı müşteri tipleri için uygulama, mühendislik, doğrulama ve operasyon düzeyinde eğitim programları sunuyoruz. Sadece genel amaçlı programlar yapmakla kalmıyor, özel proje taleplerinizi de karşılıyoruz. 

IEC 61850 MMS/GOOSE, IEC 60870-101/103/104, DNP3, DLMS, M-BUS, Modbus, IEC 62056-21 gibi akıllı şebeke protokolleri için yazılım çözümleri üretiyoruz. 

Gömülü sistemler veya yazılım ürünlerine entegre edilmeye hazır standart haberleşme protokolleri için saha onaylı ve verimli uygulamalar sağlıyoruz. IEC 61850'nin yeni ve mevcut ürünlere entegrasyonu karmaşık bir görev olabilir. Deneyimli yazılım ve donanım mühendislerinden oluşan ekibimizle, bu alanda ürün tasarımı ve geliştirme çalışmalarının her aşamasında katkı sağlayabiliyoruz.