KALFA Programı VI. Vizyon Konuşması Etkinliği

27.09.2023 - 27.09.2023

Ankara

KALFA Programı’nın VI. Vizyon Konuşması Etkinliği, I. ve II. Dönem Kalfa katılımcılarıyla birlikte Roketsan Lalahan Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Günün ilk ışıklarıyla birlikte Roketsan Lalahan Yerleşkesi'ne heyecanla doğru yola çıktık. Roketsan'ın bize gösterdiği misafirperverlikle önce öğle yemeğine geçtik. Masalar etrafında toplandık ve keyifli sohbetlerle güzel bir öğle yemeği molası verdik.

Öğle yemeğinin ardından Vizyon Konuşması Etkinliği başladı. Mehmet Anıl Ünal Bey, günün önemini vurgulayan değerli bir konuşma yaptı. Ardından Roketsan mühendisleriyle birlikte Roketsan entegrasyon alanı tesislerinde unutulmaz bir geziye çıktık. Mühendisler, çalışmalarını ve projelerini heyecanla bizlere aktardılar. Bu gezi, Kalfa katılımcılarına savunma sanayii alanında büyük bir bilgi ve deneyim kazandırdı. Bilgi dolu bir günün sonunda ODTÜ Teknokent'e geri döndük.

Roketsan ailesine bizi ağırladıkları için teşekkür ediyor, katılım gösteren herkese bu özel günü paylaştıkları için minnettarlığımızı iletiyoruz.

.