Akademi Eğitmenler Günü

07.11.2023 - 07.11.2023

Ankara

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı Savunma Sanayii Akademi tarafından, savunma sanayiimizin gelişimi için düzenlenen eğitimlerde görev alan kıymetli eğitmenlerimizi bir araya getirdiğimiz #AkademiEğitmenleriGünü'nün ilkini Başkanlığımız ev sahipliğinde Nuri Demirağ Salonu'nda gerçekleştirdik. 

Eğitimin önemi ve eğitmenlerimizin kıymetini hatırlayarak savunma sanayiimizde verilen eğitimlerin kıymetli eğitmenlerini onurlandırmak amacıyla bir araya geldiğimiz etkinliğimize; T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanımız Sayın Prof. Dr. Haluk Görgun, Savunma Sanayii Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Hakan Karataş, Prof. Dr. İhsan KAYA, Hüseyin Avşar, Gökhan Uçar ve Mustafa Murat Şeker, savunma sanayii firmalarımızın Genel Müdürleri, Genel Müdür Yardımcıları, İnsan Kaynakları ve Akademi Müdürleri ile çok sayıda eğitmenimiz katılım gösterdi.

.  .     

Savunma Sanayii Akademi Başkanımız Sayın Prof. Dr. Cenk Aktaş ve Savunma Sanayii Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Hakan Karataş’ın sunumlarını, Savunma Sanayii Başkanımız Sayın Prof. Dr. Haluk Görgun'ün konuşmalarını gerçekleştirdiği programda; Başkanımız Görgün tarafından En Fazla Eğitim Alan Firma olan Aselsan adına Genel Müdür Yardımcısı Sayın Taha Yücel’e, En Fazla Eğitmen Sağlayan Firma olan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii adına Genel Müdür Sayın Prof. Dr. Temel Kotil’e ve En Fazla Eğitim Veren Eğitmen olan Sayın Müjdat Aslan'a plaketleri verildi.

   .