KALFA Programı Mezuniyet Töreni

13.12.2023 - 13.12.2023

Nuri Demirağ Salonu

KALFA Programı Mezuniyet Töreni, 13 Aralık 2023 Çarşamba günü T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ev sahipliğinde Nuri Demirağ Salonu’nda gerçekleşti.

Mezuniyet Töreni’ne; T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Lütfihak Alpkan, Yükseköğretim Kurulu Başkan Vekili Sn. Prof. Dr. Haldun Göktaş, Savunma Sanayii Başkan Yardımcılarımız Sn. Prof. Dr. Hakan Karataş, Sn. Prof. Dr. İhsan KAYA, Sn. Hüseyin Avşar ve Sn. Mustafa Murat Şeker, 

Tusaş Genel Müdürü Sn. Prof. Dr. Temel Kotil, Havelsan Genel Müdürü Sn. Dr. Mehmet Akif Nacar, STM Genel Müdürü Sn. Özgür Güleryüz, Roketsan Genel Müdürü Sn. Murat İkinci, TEI Genel Müdürü Sn. Prof. Dr. Mahmut Faruk Akşit, İŞKUR Genel Müdürü Sn. Samet Güneş, Savunma Sanayii Akademi Başkanı Sn. Prof. Dr. Cenk Aktaş ve TR Eğitim ve Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Sn. Çağlar Demirkan ile savunma sanayii firmalarımızın İnsan Kaynakları ve Akademi Müdürleri katılım gösterdi. 

Savunma Sanayii Başkan Yardımcımız Sn. Prof. Dr. Hakan Karataş, Yükseköğretim Kurulu Başkan Vekili Sn. Prof. Dr. Haldun Göktaş ve T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Lütfihak Alpkan KALFA Programı kapsamında gerçekleştirilen iş birlikleri, kazanımlar ve programın önemi ile ilgili konuşmalarını gerçekleştirdiler. Konuşmaların ardından KALFA katılımcıları gruplarına göre sahneye davet edilerek protokol ile fotoğraf çekindiler ve mezuniyetlerini kutladılar.

Gerçekleştirmiş olduğumuz bu özel anın bütün pozitif enerjisinin hayat boyunca üzerimizde olmasını diliyor; emeği geçen ve etkinliğimize katılım gösteren herkese teşekkür ediyoruz.