Güney Kariyer Fuarı

23.02.2024 - 24.02.2024

Antalya

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonu ile Türkiye’nin her bölgesindeki üniversiteli gençler için istihdam konusunda fırsat eşitliği sağlanmasına ve istihdam edilebilirliklerinin artırılmasına yönelik gerçekleştirilen “Yetenek Her Yerde” temalı Bölgesel Kariyer Fuarları ilk durak Erzurum ile başladı. Bizler de Vizyoner Genç olarak 23-24 Şubat tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilen Güney Kariyer Fuarı’na katılım gösterdik.

Fuar süresi boyunca meraklı gençlerimiz standımızı ziyaret ederek Vizyoner Genç Programı’mız ve program kapsamında yürütmekte olduğumuz projelerimiz hakkında sorular sordular. Savunma sanayii alanında kariyer hedefleyen gençlerimizi staj ve iş başvuruları hakkında bilgilendirdik, üniversite takımlarını ve projelerini dinledik. 

Fuar alanında stant açan üniversite takımlarını ziyaret ederek sosyal medya platformlarımızda yayınlamak üzere röportajlar gerçekleştirdik. Ayrıca katılımcı firmaları da ziyaret ederek Vizyoner Genç Kurumsal Paneli’miz hakkında bilgilendirmede bulunduk.  

Dolu dolu bir etkinliği daha geride bırakmanın mutluluğu ile standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ediyoruz. 

Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere, Vizyoner Genç daima seninle!