Yazılım Geliştirici

Trabzon Teknoloji Geliştirme Bölgesi

 • Trabzon
 • 16.06.2022 - 31.07.2022 | 16.08.2022

  GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  İŞ TANIMI

  Bölgemizde faaliyet gösteren Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde görevlendirilmek üzere "Yazılım Geliştirici" takım arkadaşı aramaktadır.

  GENEL NİTELİKLER

  Geleceğin Meslekleri "Yazılım Geliştirici" adlı İşkur işbaşı programı ile düzenlenecek olan Eğitim Programında 9 aylık süreç İŞKUR tarafından finanse edilecek olup, eğitimini başarı ile tamamlayan adayların istihdamı gerçekleşecektir.

  • Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sistemine kayıtlı olmak,
  • Son 1 aydır çalışmıyor olmak,
  • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,


  MESLEKİ NİTELİKLER

  • Yazılım yaşam döngüsü ve yazılım geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi ve hevesli olan, Java Program dilinde kariyer hedefi olan.

  Çalışma yapılacak teknolojiler; Javascript, ExtJs,  Springboot, Spring MVC, Spring Security, Spring Data,JPA , Hibernate, J2EE uygulama geliştirme araçlarında (IntelliJ, Eclipse, GIT,.vb), Postgresql, İlişkisel veritabanı

  NOT: İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Projeye dahil olmak isteyen adayların Ön yazısında "İŞKUR İşbaşı Eğitim Programında yer almayı kabul ediyorum" içeriği ile müracaatı önem arz etmekte olup, bildirimde bulunmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.


  Aday Kriterleri


  Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

  Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf


  Çalışma Şekli

  Tam Zamanlı

  Tecrübe

  Tecrübeli / Tecrübesiz

  Departman

  AR-GE

  Başvuru Sayısı

  0-50 başvuru