Duyuru Sirius Roket Takımı Sponsor Arıyor!

Sirius Roket Takımı Sponsor Arıyor!

BİZ KİMİZ

 

Sirius Roket Takımı Eylül 2020 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileri tarafından kurulan havacılık ve uzay bilimlerine meraklı bir öğrenci topluluğudur. Takımımızda makine mühendisliği, biyomedikal mühendisliği ve elektrik elektronik mühendisliği bölümlerinden kendini bu alanda geliştirmek isteyen istikrarlı ve çalışkan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bizler öncelikle kendimizi havacılık sektöründe geliştirmeyi ve yetiştirmeyi daha sonrasında ise gelecek nesillere ve ülkemize katkı sağlamayı hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ

Takımımızın adını almış olduğu gökyüzünün en parlak yıldızı gibi bizde alanımızda büyük başarılar elde edip lider olmak istiyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Teknofest 2021 Roket yarışmasında Sirius Roket Takımı olarak derece yapmayı, IREC ve farklı uluslararası roket yarışmalarında derece yaparak üniversitemizi ve ülkemizi temsil etmeyi, gelecek yıllarda sadece roket ile ilgili değil başka kategorilerde de yarışmalara katılıp insanların ilgisini artırmayı planlamaktayız.

BİZE NEDEN SPONSOR OLMALISINIZ?

Herkesin beklediği ve yoğun ilgi gören Teknofest yarışmalarında ve fuar, konferans, tanıtım gibi etkinliklerde sizin reklamınızı yapacağımızdan birçok akademisyen, öğrenci ve iş adamının ilgisini çekebilirsiniz. Bu projeye verdiğiniz destek ile bilime ne kadar önem verdiğinizi vurgulama imkanı elde etmiş olacaksınız. T-shirtlerimizde, internet sitemizde ve roketimizde sizin logonuz bulundurulacaktır bu da sizin için rakiplerinize oranla daha büyük fırsatlar sunacaktır.

 

İLETİŞİM:

Takım e-postası: siriusrokettakimi@gmail.com

Takım kaptanları e-postası: Enes Burak BARUTÇUOĞLU barutcuoglu70@gmail.com Özge PEKDEMİR ozgepekdemir1999@gmail.com