TÜBİTAK SAGE Aday Mühendis İlanı

TÜBİTAK SAGE Aday Mühendis İlanı

TÜBİTAK, geleceğe yönelik temel stratejisini araştırma, teknoloji geliştirme ve yenilik ekosisteminde milli hedeflere odaklanmış, nitelikli bilgi ve nitelikli insan üzerine kurgulamaktadır. Bir ülkenin en önemli kaynağı genelde insan özelde ise bilim insanlarıdır anlayışından yola çıkarak TÜBİTAK olarak erken yaşlardan itibaren her yaş grubundaki insanlarımız teşvik edilmekte ve desteklenmektedir. Bu doğrultuda Ülkemizin milli ve yerli teknoloji hamlesinin başarıya ulaşması için teknoloji üretimine genç beyinlerin erken kazandırılması önem arz etmektedir.

Bu suretle Kısmi Süreli Aday Araştırmacılar istihdam edilecektir.

Kısmi Süreli Aday Araştırmacı statüsünde son sınıf lisans öğrencisi personel alım ilanı için TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi’ne üye olduktan sonra, “İlanlar” alanından başvurunuzu yapabilirsiniz.

TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi’ne üye olmak için https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr/UI/AnaSayfa.aspx?ReturnUrl=%2f adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlan metni için http://www.sage.tubitak.gov.tr/sites/images/sage/tbtk.sage.ks.2020-1.pdf adresini ziyaret edebilirsiniz.