Vizyoner Genç, Gençlere Yeni Kariyer Olanakları Sağlamak Üzere Çalışmalarını Sürdürüyor

Vizyoner Genç, Gençlere Yeni Kariyer Olanakları Sağlamak Üzere Çalışmalarını Sürdürüyor

Ülkemizde güçlü bir savunma sanayii ekosistemi tesisi hedefleri doğrultusunda, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığınca, savunma sanayiimiz için nitelikli insan kaynağı temininin sürdürülebilir kılınması ve üniversite öğrencilerinin yerli ve milli üretim fakındalığına kavuşturulmaları amacıyla oluşturulan Vizyoner Genç, gençlerin kariyer hedeflerine ışık tutmak üzere çalışmalarına devam ediyor.

Türk Savunma Sanayii Zirvesi’nde gerçekleştirilen tanıtımın ardından, profesyonel hayat yolculuklarında gençlerin yanlarında olmak ve kariyer alanında onlara katkıda bulunmak adına yayım hayatına başlayan Vizyoner Genç internet sayfası üzerinden, Türk savunma sanayiinin amiral gemisi konumundaki firmaların iş ilanlarının ardından, artık staj duyurularına da ulaşmak mümkün.

Siz de Vizyoner Genç’i takip ederek; güncel savunma sanayii gelişmelerinden haberdar olabilir, kişisel gelişim ve kariyer alanlarında mevcut yaklaşımlar ile tavsiyeleri öğrenebilir, güncel staj ve iş olanaklarını takip ederek, ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer bir yandan Türk Silahlı Kuvvetleri ile kolluk güçlerinin ihtiyaçlarını karşılayarak ulusal güvenliğimizi sağlamak, öte yandan da dost ülkelerin taleplerine cevap vermek üzere çalışmalarına devam etmekte olan Türk savunma sanayisinin gelecekteki başarılarında rol oynamak, hem yatay hem de dikey alanda gerçekleştirilen yerlileştirme çalışmalarına katkıda bulunmak ve Türkiye’nin aydınlık yarınlarına imzanızı bırakmak istiyorsanız internet sayfamızı takip etmeyi unutmayın.